تویوتا لندکروزر جدید با ۳ پیشرانه ۶ سیلندر

Toyota Land Cruiser

تویوتا لندکروزر جدید با ۳ پیشرانه ۶ سیلندر

همچنان شایعات زیادی درباره نسل جدید تویوتا لندکروزر جدید با ۳ پیشرانه ۶ سیلندر منتشر می‌شود و جدیدترین خبرها نشان دهنده برخی جزئیات قوای محرکه این شاسی‌بلند مشهور هستند. البته احتمال دارد آمریکایی‌ها بیشتر از همه منتظر نسل جدید این خودرو باشند.

Toyota Land Cruiser 2020

همان‌گونه که قبلاً گفته بود نسل بعدی تویوتا لندکروزر فاقد پیشرانه ۸ سیلندر بود. بجای پیشرانه یاد شده ظاهراً یک نیروگاه ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری توئین توربو در دل لندکروزر جدید قرار خواهد گرفت. افرادی که می‌خواهند قدرت بیشتر و مصرف کمتر را باهم داشته باشند نسخه هیبریدی لندکروزر را انتخاب خواهند کرد. در برخی بازارها نیز پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۳ لیتری دیزلی قابل انتخاب خواهد شد. البته انتظار نمی‌رود پیشرانه دیزلی در بازار آمریکا عرضه شود چراکه این پیشرانه در آمریکا طرفدار چندانی ندارد.

اتوویک می‌گوید لندکروزر جدید ابعادی مشابه نسل فعلی خواهد داشت و این موضوع با شایعات قبلی درباره حفظ پلتفرم کنونی همخوانی دارد. تویوتا به دنبال آن است که لندکروزر جدید تمرکز بیشتری روی آفرود داشته باشند و نتیجه این امر می‌تواند کاهش قیمت این خودرو و شاید فروش بالاتر باشد.

Toyota Land Cruiser 2020

نسل بعدی لندکروزر شاید در آوریل ۲۰۲۱ معرفی شود و آن‌گونه که گفته شده مدل سال ۲۰۲۱ از نسل فعلی آخرین مدلی است که در بازار آمریکا عرضه می‌شود.

تویوتا لندکروزر جدید با ۳ پیشرانه ۶ سیلندر

معرفی لندکروزر جدید به معنی پایان راه لکسس LX کنونی نیز هست. این برند لوکس ظاهراً LX را از رده خارج و نام LQ را جایگزین آن خواهد کرد. این مدل جدید بجای آنکه برخی تفاوت‌های ظاهری و کابینی لوکس‌تر از لندکروزر داشته باشد، از پلتفرم یونی بادی و ویژگی‌های لوکس بیشتر سود خواهد برد. انتظار می‌رود لکسس LQ جدید به عنوان مدل سال ۲۰۲۲ تولید شود.

ادامه مطلب
معرفی نسخه Calligraphy از هیوندای پالیسید

اخبار

تویوتا لندکروزر

دیدگاهتان را بنویسید